Šiemet 2019 m. Kovo 21–24 d. UAB „Tavisa“ komanda lankysis Kinijoje, Pekine, tarptautinėje parodoje „China International Trade Fair For Auto Service, Parts, Maintenance And Repair Technology And Equipment“. Parodoje bus pristatoma įranga skirta automobilių aptarnavimui, techninei priežiūrai, remonto darbams ir taipogi įranga ratų geometrijai, variklio darbams ir kt. Mieli draugai, jeigu norėsite susitikti su „Tavisa“, UAB komanda, galėtume surengti susitikimą, mus rasite E2 salėje, stendo nr. C01. Prašome iš anksto informuoti mus elektroniniu paštu info@tavisa.lt arba skambinkite mob. +37068500466, kad sutartume Jums patogų laiką.

„Auto Maintenance and Repair Expo“ (AMR) yra didžiausia Azijos ir viena iš trijų geriausių pasaulio parodų. 2018 m. Parodoje dalyvavo 1 200 dalyvių ir parodą aplankė 57 117 žmonių/įmonių iš 70 šalių ir regionų, parodos stendų plotas sudarė 110 000 kv.m.

Parodoje aptariami visi automobilių priežiūros ir remonto sektoriaus aspektai, įskaitant autoservisų įrangą, testavimo ir diagnostikos įrangą, įrankius, kėbulų remontą, automobilių priežiūrą, automobilių plovimą ir kt. Platus produktų spektras pritraukia daugybę lankytojų kaip automobilių priežiūros parduotuvių, automobilių gamintojų, padangų parduotuvių, autoservisų tinklų, autoservisų įrangos pardavėjų ir didmenininkų, prekybos ženklų atstovų ir kt.

Tikimės susitikti parodoje! Nuoroda į parodą ir kur mus rasite apačioje.

https://auto-maintenance.cn.messefrankfurt.com/beijing/en/planning-preparation/visitors.html